Manager Vânzări

Compania Construct Arabesque Moldova, parte a grupului ARABESQUE ROMÂNIA, este în căutare de tineri entuziaști în promovarea și vânzarea materialelor de construcție și finisaje. Dacă ești inventiv, comunicabil, plin de energie și dornic de un job care să-ți aducă satisfacție pe plan profesional și material, atunci noi te așteptăm.

Responsabilități:

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Prezentarea și vânzarea produselor companiei;
  • Participarea la negocieri, întocmirea contractelor;
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări;
  • Atragerea noilor clienți.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare (profil Tehnic - avantaj).
  • Comunicabil, responsabil, spirit de inițiațivă.
  • Capabil să inițieze și să mențină procesul de negocieri cu clienții.
  • Experiența în vânzări (prezinta avantaj).
  • Să cunoască limbile română și rusă.
  • Permis de conducere categoria B.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Salariu pe măsura competențelor profesionale (salariu fix + bonusuri bazate pe performanță).
  • Autoturism de serviciu și acces la telefonie mobilă corporativă.
  • Condiții de muncă legale, salariu lunar garantat și dotare corespunzătoare.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul în limba română, specificând postul dorit, la adresa de e-mail: resurseumane@arabesque.md.

E-mail: resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857

Alte anunțuri publicate de această companie