Manager vânzări

Suntem magazin online Smart.md.

În acest moment, suntem în căutarea unui membru pentru echipa noastră de vânzări!

Exigențe pentru candidați:

  • Indivizi responsabili, dinamici;
  • Abilități de comunicare și negociere cu clienții;
  • Dorința de a se perfecționa și de a se dezvolta în domeniul vânzărilor;
  • Cunoașterea limbilor română sau rusă;
  • Experiența este un avantaj.

Responsabilitățile de bază ale candidatului:

  • Consultarea clienților și vânzarea produselor

Ce oferim angajaților?

  • Angajare oficială conform legislației din Republica Moldova;
  • Salariu oficial, plus procente și bonusuri din vânzări;
  • Program de lucru flexibil (Full-time 5/2 sau 6 ore pe zi);
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și într-un birou confortabil (Rîșcani).

CV@Smart.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide