Manager vânzări oficiu str. Uzinelor

Angajăm:

Cauți un loc de muncă în domeniul vânzărilor? Îți propunem să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:
  • Promovarea imaginii companiei și a produselor comercializate de aceasta pe piață;
  • Orientarea către client, atenție la detalii;
  • Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
Candidatul ideal:
  • are studii superioare;
  • vorbește fluent limbile româna și rusa
  • are abilități de comunicare, vânzare, negociere;
  • are capacitate înaltă de concentare și este rezistent la stres;
  • are abilități de calcul matematic;
  • are experienta relevanta pe o poziție similară(reprezinta un avantaj).
Beneficii:
  • salariu competitiv;
  • pachet social;
  • telefon mobil;
  • posibilitati reale de promovare.
IMPORTANT!
Adresa oficiului : Chisinau, strada Uzinelor 167A
Regim de lucru : Luni-Vineri (8.30-17.30), Sâmbata (8.30-14.00)

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: contact@ecoprofil.md     cu mențiunea „Manager vânzări oficiu”.
 INDICĂ ȘI SALARIUL DORIT.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

E-mail: contact@ecoprofil.md
Telefon: 060919660
Web: https://www.ecoprofil.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie