Manager Sector (or.Orhei)

Angajăm:

Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Cerinţe fața de candidat:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Pasiunea de a lucra şi interacționa cu oamenii;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi putere de convingere;
  • Persoană responsabilă, punctuală, sociabilă, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor constituie un avantaj;
  • Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • Permis de conducere.

 Responsabilităţi principale:

  • Dezvoltarea vânzărilor în regiune;
  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
  • Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
  • Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
  • Implicarea în procesul de recrutare a agenților.

 Oferim:

  • Program deplin de lucru;
  • Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Posibilităţi de dezvoltare.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română, la adresa electronică: job@grawe.md
Vă rugăm să indicaţi în tema din email: “CV pentru Manager sector(or. Orhei)”.
Candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.

job@grawe.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie