Manager direcția Nutriţia Plantelor

C.Î Agrostoc este în cautarea unui nou coleg pentru funcţia vacantă:

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul agricol;
  • Experienţa de munca în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbii române, rusă si engleză;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Abilități manageriale, organizatorice și gestionare.

Responsabilităţi:

  • Administrarea și gestionarea direcției Nutriția Plantelor din cadrul Cooperativei;
  • Asistarea echipei de vînzări și instruirea domeniului nutriția plantelor;
  • Elaborarea programelor de nutriție a plantelor;
  • Formarea cererii de fertilizanți din portofoliul cooperativei;
  • Efectuarea de experimente pe loturi demonstrative;
  • Acordarea de sprijin tehnic şi consultanţă în domeniu de fertilizare şi nutriţie a plantelor şi tehnologiei de creştere a culturilor agricole.

Oferim:

  • Salariu motivant, bonusuri de performanță;
  • Motivare financiară cît și nonfinaciară;
  • Pachet social integral, angajare oficială;
  • Automobil de serviciu;
  • Convorbiri telefonice asigurate;
  • Activitate într-o echipă tânară si unită;
  • Stabilitate și oportunitate de dezvoltare;
  • Oficiu modern amplasat în centrul orașului.

Expedieza CV-ul la adresa: hr@agrostoc.md, indicînd ca subiect denumirea poziției vacante.

E-mail: hr@agrostoc.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide