Manager de proiect în construcții

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile B2B, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Responsabilitățile postului:
- supravegheaza derularea construcției de la proiect până la finalizare;
- asigură documentatia completă a proiectului;
- contribuie la planificarea proiectului de constructie si bugetului;
- negociază oferte și contracte de execuție din punct de vedere tehnico-economic;
- identifică resursele necesare execuției construcției;
- constată aspectele de design și construcție care nu sunt adecvate proiectului;
- gestionează bugetul și asigură respectarea standardelor de calitate și sigurantă;
- creează echipele de lucru și alocă sarcini individuale;
- rezolvă problemele de erori sau neconformități la etapa de proiectare/execuție;
- supraveghează tot procesul de construcție conform planificării;
- colaborează cu persoanele responsabile de realizarea fiecarei etape a construcției;
- asigură realizarea proiectului în termeni stabiliți;
- relaționează  cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
- întocmeste și completeaza documente executorii.

Cerințe:
- studii superioare de specialitate în domeniul construcțiilor industriale și civile;
- detinerea certificatului de atestare;
- experienta in domeniul constructiei cel putin  5 ani;
- cunoasterea proceselor tehnologice de executare a lucrarilor de constructii-montaj;
- cunoasterea metodelor si procedeelor de asigurare a calitatii in constructii;
- cunoasterea principiilor de baza ale procesului de incheiere a contractelor;
- cunoștințe de operare PC: Word, Excel; ( tehnici de lucru in  AutoCad, WinSmeta sunt binevenite);
- posesia autovehiculului propriu;
- permis de conducere categoria B.

Oferim:
- post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- Salariu în functie de la 30000 MDL lunar;
- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare;
- multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
- asigurăm volum de lucru 12 luni pe an;
- amortizare, combustibil pentru automobil.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: receptie@imc.md , indicînd poziţia pentru care aplică.

E-mail: receptie@imc.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide