Manager Clinică Stomatologică

Clinica Stomatologică "Dentus Dentino" angajează:

RESPONSABILITĂȚI:

  • Se asigură de atingerea target-elor financiare și a KPI-urilor stabiliți;
  • Gestionează și deleagă resursele eficient, pentru a crește productivitatea și performanța, atât la nivel individual, cât și de echipă;
  • Asigură calitatea climatului organizațional;
  • Este responsabil de menținerea unui nivel de performanță ridicat al echipei, inclusiv al veniturilor, fiind în permanență vigilent asupra încasărilor și programărilor pacienților;
  • Supraveghează și simplifică procesele de lucru - de la programările pacienților și înregistrarea lor, la chestiuni administrative;
  • Coordonează și răspunde de activitatea echipei sale, asigurându-se că angajații sunt pregătiți și apți pentru a-și îndeplini sarcinile;
  • Asigură satisfacția pacientului și se ocupă de întrebări, reclamații sau diferite situații conflictuale pe care le va rezolva într-un mod profesionist, căutând mereu planuri de îmbunătățire pentru a preveni apariția lor;
  • Asigură respectarea reglementărilor din domeniu și a legislației muncii, cât și a celor mai bune practice;
  • Coordonează ședințele cu personalul Clinicii;
  • Se ocupă de verificarea stocurilor, inclusiv răspunde de inventarul produselor/ bunurilor clinicii.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experiența de minim 3 ani în vânzări sau management clinică;
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare cu oamenii;
  • Capacitate de observare și analiză comportamentală;
  • Capacitate de a face analize de proces;
  • Capacitate de gestionare eficientă a timpului și priorităților;
  • Abilitatea de a conduce echipa în atingerea rezultatelor;
  • Capacitatea de a lua deciziile potrivite pentru depășirea obstacolelor;
  • Abilitatea de a-i motiva pe ceilalți, inteligență emoțională și socială;
  • Perseverență, flexibilitate și integritate.

OFERIM:

  • Salariu motivant în funcție de experiența în funcție;
  • Un climat de lucru performant și orientat către rezultate;
  • Acces la programe de dezvoltare personală și profesională;
  • Reduceri de preț pentru servicii stomatologice, pentru tine și cei dragi.

hr@dentus.md
+(373) 68 797 799, Tatiana
Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4
www.dentus.md
www.dentino.md

Alte anunțuri publicate de această companie