Manager Achiziții

Hydrosystems Moldova SRL este o companie de top în distribuția de produse de instalații sanitare,produse de menaj, produse pentru irigare și infrastructură. Cu o rețea de furnizori din întreaga lume, ne asigurăm că oferim produse de cea mai înaltă calitate pentru clienții noștri. Suntem în căutarea unui Manager Achiziții dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în gestionarea furnizorilor internaționali și ești pasionat de domeniul achizițiilor, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Gestionarea procesului de achiziții, de la selectarea furnizorilor și negocierea contractelor până la plasarea comenzilor și monitorizarea livrărilor;
  • Analiza și monitorizarea performanței furnizorilor pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;
  • Identificarea și evaluarea noilor furnizori și oportunități de achiziții;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu furnizorii existenți;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura necesarul de produse și materiale;
  • Monitorizarea pieței și identificarea tendințelor și produselor noi;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic sau comercial;
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul achizițiilor, preferabil în sectorul instalațiilor sanitare sau infrastructurii;
  • Cunoștințe solide despre procesele de achiziții și logistică internațională;
  • Abilități excelente de negociere și comunicare;
  • Cunoștințe avansate de limba engleză; cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide și eficiente;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră;
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos;
  • Reduceri la produsele companiei;

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: info@hydrosystems.md.

Hydrosystems ML SRL
Str. Orheiului, Nr. 100, Măgdăcești, r-ul Criuleni
www.hydrosystems.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide