Lacătuș-mecanic / Слесарь-механик производственного оборудования

„CARMEZ PROCESSING” SRL
Anunță suplinirea postului vacant:

Obligatoriu: Cartelă sanitară valabilă!

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate în domeniu;
  • Experiență în întreținerea, reglarea și repararea utilajului de producere.

Obligațiuni:

  • Inspectarea și verificarea utilajelor de producere pentru a descoperi defecțiunile;
  • Stabilirea procedurilor de reparații, a gradului de uzură a utilajelor în raport cu condițiile de funcționare ale parților componente;
  • Efectuarea de reparații și înlocuirea pieselor defecte;
  • Întreținerea periоdică, preventivă a utilajului;
  • Efectuarea de teste de functionare și de punere în funcțiune a utilajului.

Regim de lucru: 8 ore/zi – 5 zile/saptamina, în caz de necesitate o să fiți chemați și în zile de odihnă.

Expediati CV Dumneavoastra pe adresa de e-mail: cristina.marjinean@carmez.md
Telefon 060690077

Требования:

  • Среднее специализированное образование в данной области;
  • Опыт в наладке и ремонте оборудования.

Обязанности:

  • Наладка, обслуживание и ремонт автоматического и полуавтоматического оборудования

Mы гарантируем:

  • Своевременная достойная заработная плата;
  • Полный социальный пакет;
  • Возможность профессионального и карьерного роста;
  • Служебный транспорт и бесплатный обед;
  • Дружный коллектив.

Режим работы: 8 часов в день /5 дней в неделю, в случае поломок оборудования - дополнительно в выходные дни.

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: cristina.marjinean@carmez.md.
Телефон: 060690077.

E-mail: cristina.marjinean@carmez.md
060690077

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide