Juristconsult (Hard-Collection)

PfB Collection este o echipă de profesioniști în domeniul colectării creanțelor. Noi restabilim echilibrul de interese al tuturor participanților al sistemului financiar. Noi tindem să devenim un vector important în recuperarea creanțelor cu dezvoltarea unei abordări civilizate.
Suntem în căutarea a unui bun specialist în domeniul recuperării creanţelor.

Profilul candidatului:
  • Studii superioare juridice finisate (constitue avantaj)
  • Experiență în domeniu colectării datoriilor (constitue avantaj)
  • Cunoașterea obligatorie a limbii de stat și rusa
  • Abilităti de comunicare / relaționare, spirit de echipa
  • Cunoașterea Microsoft Office
  • Permis de conducere cat. B și automobil personal
Responsabilități:
  • Inițierea de apelurile telefonice şi vizite, către debitori
  • Adaptarea strategiei de achitare privind fiecare client în parte
  • Analiza situațiilor sumelor achitate de catre debitori
  • Transmiterea de notificări / somații debitorilor
  • Păstrarea confidențialitătii lucrărilor efectuate și informațiilor gestionate
Noi oferim:
  • Un pachet salarial atractiv, bazat pe salariu fix + % din fiecare leu încasat
  • Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00
  • Lucru într-un oficiu modern
  • Angajare oficială cu pachet social
  • Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică
Aşteptăm să ne vedem la interviu! Aplică mai jos!
E-mail: hr@pfbc.md
Web: https://pfbc.md/ru

*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către PfB Collection.

E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru
Telefon: 060500522

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin