Inginer Mecanic

Cerintele postului:

  • Studii tehnice de specialitate in domeniu (mecanica, electromecanica) va constitui un avantaj.
  • Experienta de minim 3 ani in activitati de reparatii, intretinere, mecanica auto (de preferat in domeniul utilajelor agricole).
  • Cunostinte de lacatuserie, mecanică, hidraulica, circuite electrice.
  • Cunoștințe de bază a calculatorului.
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata.
  • Disponibilitate pentru a efectua reperatii pe teren.
  • Permis de conducere cat.B
  • Abilități de analiză, organizare, flexibilitate în gândire.
  • Orientare catre client.

Responsabilitati:

  • Efectuează diagnostica, constată și îndepărtează defectiunile tehnice ale utilajelor.
  • Îndeplinește lucrări de pregătire către vânzare a tehnicii noi.
  • Efectueaza asamblarea și punerea in functiune a utilajelor agricole comercializate.
  • Dezasambează, asamblează și efectueaza reparatia tehnicii și componentelor acesteia, conform cerințelor tehnice ale producătorului.
  • Efectuează lucrări de deservire si întreținere tehnică periodică a utilajelor.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant.
  • Bonusuri de performanta.
  • Cursuri de formare profesionala.
  • Mediu placut de lucru in cadrul unei echipe de profesionisti.
  • Echipamente moderne pentru desfasurarea activitatii.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul pe email-ul: hr@wetrade.md
Telefon de contact: 079404254
Mai multa informatie despre companie puteti afla aici: http://agroprofi.md/ ; https://www.facebook.com/AgroprofiWT

E-mail: hr@wetrade.md
Telefon: 079404254

Alte anunturi publicate de aceasta companie