Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe, care activiază pe piaţa Republicii Moldova mai mult de 12 ani, în legătură cu necesitatea majorării numărului de angajaţi, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Inginer în producere (fabricarea produselor din inox)

Cerințele de bază:
- Experiență profesională de cel puțin 1 an, preferabil în domeniul fabricării de construcții metalice;
- Studii superioare (preferabil tehnice);
- Exprimarea fluentă în limbile română și rusă;
- Cunoştinţe bune de operare PC (MS Office);

Responsabilitățile de bază:
- Proiectarea construcțiilor din inox (meselor, stelajelor, dulapurilor, vaselor industriale, etc.);
- Elaborarea desenelor tehnice;
- Calculul materialelor;
- Însoțirea proiectului în atelier;
- Verificarea plăţii şi expedierii producției.

Condiții de muncă:
- Angajare oficială si pachet social deplin
- Achitarea convorbirilor telefonice;
- Salariu motivant;
- Achitarea concediilor de odihnă anuale (28 zile);
- Achitarea concediilor medicale;
- Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
- Program de muncă:
Luni – Vineri - zi de muncă plină
- Adresa: str. Uzinelor, 11/1, sec. Ciocana, m. Chişinău.

Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
e-mail: hr@metancor.md
tel.: 022-42-24-47
web: www.metancor.md
La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi pe bază de CV (cu foto).

tel: 022 42 24 47
site: www.metancor.md

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie