Angajăm:

Hostess

Restaurantul The Gray Goose Garden din sectorul Buiucani al capitalei, de pe str. Ghidighici 1/2 este în căutare de hostess, responsabil/ă de întâmpinarea oaspeților. Dacă ești o persoană comunicabilă, responsabilă și disciplinată te așteptăm să te alături echipei noastre la The Gray Goose Garden!

Detalii poziție:

  • Program de lucru: Flexibil
  • Experiență: Necesară, minim 2 ani în domeniu
  • Salariu: Se discută cu angajatorul la interviu
  • Alte informații: Angajare oficială și pachet social deplin

Responsabilități principale:

  • preluarea și gestionarea rezervărilor de mese la telefon;
  • întâmpinarea vizitatorilor și conducerea lor către mese;
  • oferirea de consultații la solicitare;
  • soluționarea eventualelor conflicte;
  • supravegherea activității ospătarilor;
  • asigurarea menținerii ordinii și curățeniei în local.

Cerințe față de candidat:

  • experiență anterioară într-o poziție similară (condiție obligatorie);
  • cunoștințe avansate de operare PC;
  • cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • atenție, responsabilitate, capacitate de a învăța, abilități de comunicare.

Alte beneficii:

  • salariu motivant și plătit la timp;
  • serviciile de transport sunt compensate;
  • oferim prânz din partea companiei, ceai și cafea.

Alătură-te echipei The Gray Goose Garden și fii parte dintr-un mediu plin de energie și ospitalitate!

Dacă ești interesat/ă de poziția dată și ești pregătit să oferi o experiență deosebită clienților noștri, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail terasagraygoose@gmail.com, menționând în subiectul mesajului ”Aplicare Hostess GGG” sau să ne contactezi la numărul de telefon  069 88 40 08 pentru a stabili un interviu.

E-mail: terasagraygoose@gmail.com
Telefon: 069 88 40 08

Alte anunțuri publicate de această companie