Hamal | Грузчик 8000 lei

Angajăm:

Căutăm Hamal responsabil și energic pentru magazinul nostru. Sarcina dvs. principală va fi să asigurați descărcarea și încărcarea promptă a mărfurilor, să mențineți ordinea în depozit și să îndepliniți alte sarcini legate de transportul de mărfuri.

Cerințe:

  • Rezistența fizică și disponibilitatea de a efectua o muncă fizică grea.
  • Organizare și atenție la detalii.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile.
  • Experiența ca încărcător este binevenită, dar nu este necesară.

Responsabilități:

  • Descărcarea și încărcarea mărfurilor conform programului.
  • Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Condiții:

  • Program de lucru Full-time
  • Salariu Competitiv.
  • Personal prietenos și oportunități de creștere profesională.

Detalii la telefon: 068688341 / 069870480.

Мы ищем ответственного и энергичного грузчика для нашего магазина. Вашей основной задачей будет обеспечивать оперативную разгрузку и загрузку товаров, поддерживать порядок на складе и выполнять другие связанные с грузоперевозками обязанности.

Требования:

  • Физическая выносливость и готовность к выполнению тяжелой физической работы.
  • Организованность и внимательность к деталям.
  • Способность работать в команде и следовать указаниям.
  • Опыт работы грузчиком приветствуется, но не обязателен.

Обязанности:

  • Разгрузка и загрузка товаров согласно расписанию.
  • Поддержание порядка и чистоты на складе.

Условия:

  • График работы Full-time
  • Конкурентная заработная плата.
  • Дружелюбный коллектив и возможности профессионального роста.

Детали по телефону: 068688341 / 069870480.

+373 68 688341 / +373 69 870480

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide