Farmacist sau farmacist-laborant

Suntem renumita rețea de farmacii Hippocrates. În prezent avem 147 de subdiviziuni deschise pe întreg teritoriul Republicii Moldova.

Compania noastră este formată dintr-o o echipă de peste 800 de angajați, iar noi continuăm să ne dezvoltăm dinamic. În legătură cu deschiderea de noi subdiviziuni, invităm persoane active în echipa noastră

Suntem cunoscuta rețea de farmacii ”Hippocrates”. Dispunem de 146 de filiale pe teritoriul Republicii Moldova și ne extindem dinamic. În cadrul companiei noastre activează peste 800 de angajați.

Responsabilități:
-        Consultă clienții și oferă detaliii despre produse si modalitatea de administrare a acestora;
-        Eliberează produsele farmaceutice şi parafarmaceutice;
-        Gestionează stocurile de medicamente și le aranjează în vitrine;
-        Informează clienţii despre promoţii şi oferte;

-        Colaborează eficient în cadrul echipei pentru îndeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.

Cerinţe:
-        Studii medii de specialitate sau superioare (farmacie);
-        Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
-        Abilităţi excelente de ascultare și comunicare;
-        Orientare spre client și rezultat;
-        Experienţa de lucru constituie un avantaj;
-        Abilităţi de analiză, planificare şi organizare.

Beneficii:
-        Remunerare atractivă (salariu fix+ bonus pentru performanță);
-        Pregătire profesională continuă din contul companiei;
-        Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
-        Oportunitate de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.

Telefon de contact: 061166081
E-mail: job@hippocrates.md

Telefon: 061166081

Alte anunturi publicate de aceasta companie