Evaluator articole de giuvaergerie și tehnică digitală (or. Balti)

Compania „Lombard Aurum” a fost fondată în anul 2009 și este parte a rețelei „Aurum”. La moment rețeaua caselor de amanet „Aurum”este una din cele mai mari de pe piața serviciilor de amanet din Republica Moldova.

Oferim credite populației prin gajarea articolelor de giuvaergerie și a tehnicii digitale.

Avem misiunea de a-i ajuta pe oameni să-și depășească problemele financiare temporare!

Experiența anterioară în domeniu nu este necesară.

Responsabilități principale:

  • relaționare cu clienții;
  • efectuarea operațiunilor de decontare și de casă;
  • recepționarea și evaluarea articolelor de giuvaergerie;
  • recepționarea și evaluarea tehnicii digitale;
  • gestiunea mijloacelor bănești;
  • comercializarea articolelor de giuvaergerie și a tehnicii digitale.

Abilitati:

  • conlucrare cu clientii la locul de munca;
  • lucru in echipa;
  • respectarea regulamentului intern al companiei;
  • respecarea programului de lucru.

Cerinte:

  • bune abilitati de operare PC;
  • cunoasterea limbii de stat;
  • experienta anterioara in domeniul bancar sau cel al creditelor este binevenita.

Oferim:

  • perioada de stagiu plătită;
  • post de muncă în cadrul unei companii stabile;
  • salariu competitiv;
  • posibilitatea de a influența propriul venit (salariu + procente din vînzări);
  • angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • program de lucru în ture (4/2 sau 3/3), în funcție de programul de lucru al filialei;
  • instruire gratuită.

Dacă v-a trezit interesul oferta noastră expediați CV-ul la adresa electronică: lombard@aurum.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide