Электрик | Electrician (800 USD)

Skladovka.md - это сеть современных складов для безопасного хранения личных и коммерческих товаров, помещения различных размеров: от 1 м³ с круглосуточным доступом.

На сегодняшний день есть 3 действующих комплекса: на Ботанике, Чеканах и в Ставченах.

В процессе строительства еще 3 комплекса: ул. Индустриальная, Сороки и Оргеев.

В связи с расширением открыт набор на должность Электрик.

Обязанности:

  • Проведение электромонтажных работ в нежилых помещениях на объектах заказчика
  • Монтаж электрооборудования, прокладка кабельных трасс, монтаж освещения на объекте и т.д.)

Требования к кандидатам:

  • Требуемый опыт работы: 1–3 года
  • Квалификация на базе вуза (высшее учебное заведение) - инженер-электрик, и на базе ссуза (средне специальное уч. заведение) техник электрик
  • Умение читать проектные чертежи и схемы

Условия работы:

  • Конкурентоспособная заработная плата;
  • Официальное трудоустройство;
  • График работы: 5/2, рабочий день с 9:00 до 18:00;
  • При необходимости есть возможность проживания на объекте
  • Получение опыта работы в крупной компании.

Дополнительная информация:
Либо отправляйте резюме или контактные данные по электронному адресу: rabota@skladovka.md с темой письма: Электрик.
Тел: 022 88 58 01

Skladovka.md este o rețea de depozite moderne pentru păstrarea în siguranță a bunurilor personale și comerciale, cu spații de diferite dimensiuni: de la 1 m³ cu acces 24/7.

În contextul extinderii companiei, recrutăm pentru postul de Electrician.

Responsabilități:
  • Efectuarea lucrărilor privind instalațiile electrice în clădiri nerezidențiale la locațiile clienților;
  • Instalarea echipamentelor electrice, trasarea rețelelor de cabluri, montarea iluminării pe șantier etc.).
Cerințe față de candidat:
  • Experiență de lucru necesară: 1-3 ani;
  • Calificarea în baza diplomei de studii superioare (instituție de învățământ superior) - Inginer electrician sau în baza diplomei școlii profesionale secundare - Electrotehnician;
  • Abilitatea de a descifra schițe.
Condiții de lucru:
  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială;
  • Program de lucru: 5/2, de la 9:00 la 18:00;
  • La necesitate, există posibilitatea de cazare la locul de muncă;
  • Acumularea experienței de lucru într-o companie mare.
Sau trimiteți CV-ul sau datele de contact la adresa rabota@skladovka.md cu subiectul: Electrician.
Tel: 022 88 58 01

E-mail: rabota@skladovka.md
022 88 58 01

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide