Diriginte de Șantier în Construcție de Drumuri

Angajăm:

Compania “Vicoliv Grup” SRL, fondată în anul 2014, cu activitate în domeniul construcțiilor, Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția Diriginte de șantier în construcția de drumuri Compania noastră are nevoie de o persoană activă, ce înțelege specificul activității în această funcție, ce dorește să dezvolte profilul în care va activa. Avem nevoie de un coleg care să ocupe locul corespunzător în mecanismul general al companiei și să activeze atât în beneficiul său, cât și al întregii echipe.

Loc de muncă amplasat la adresa Chișinău, str. Feredeului, 4.

Cerințele față de candidați:

  • studii supeioare în construcții
  • certificate de atestare tehnico-profesională ca diriginte de șantier
  • experiență de cel puțin 5 ani în domeniu;
  • sunoașterea procedurilor tehnologice de executare a lucrarilor;
  • experiență de coordonare și organizare a echipelor de muncitori;
  • permis de conducere categoria B.
  •  Cunoaște bine sistemele de operare  PC ( Microsoft Excel- avansat , Word,)alte programe specifice domeniului de activitate.

Responsabilitățile postului:

  • Controlul conformității lucrărilor executate cu documentația de proiectare;
  • Asigurarea respectării termenelor de execuție în conformitate cu graficul stabilit;
  • Controlul calității lucrărilor;
  • Controlul disciplinei de lucru pe șantier;
  • Evidența volumului lucrărilor efectuate, întocmirea documentației tehnice și de execuție, evidența jurnalelor de lucru;
  • Participarea la ședințe pe șantier.

Compania garantează:

  • Angajare oficială, pachet social
  • Salariu motivant, fix + bonusuri de performanță
  • Automobil de serviciu

Expediați CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md, cu mențiunea "Diriginte de șantier lucrări de construcție și reparație drumuri" sau apelați pentru detalii la tel. 078556655.

Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: HR@vicoliv.md
Telefon: 078556655

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide