Team Leader pentru echipa de Marketing

Приглашаем на работу:

PandaTur angajeaza un Team Leader pentru echipa de Marketing

Dacă ești super-creativ, entuziasmat de marketing, bun organizator, poți aduna și împrieteni o echipă, cu care să cucerești noile obiective - atunci nu ezita, alătură-te echipei noastre!

 Responsabilități:
  • Managementul și dezvoltarea departamentului de marketing
  • Responsabil pentru implementarea planului de vânzări al companiei pe piețele din Repubica Moldova și România
  • Managementul brandului companiei
  • Dezvoltarea unei strategii de marketing
  • Planificarea campaniilor si activitatilor de publicitate
  • Analiza eficacității marketingului
Aptitudini:
  • Înțelegerea excelentă a tuturor canalelor de promovare - Digital, PR, Eveniment, CRM, SMM, Radio, OOH
  • Experienta in team building si management, formarea KPI
Sarcini:
  • Construirea de analize end-to-end și digitalizarea completă a marketingului
  • Dezvoltarea pietei romanesti
  • Creșterea cotei de piață în Moldova
  • Asistenta in implementarea planului de vanzari
Ce oferim:
  • Salariu foarte motivant
  • Bonusuri bazate pe rezultatele îndeplinirii sarcinilor
  • Program de lucru: luni - vineri de la 9:00 la 18:00
  • Birou confortabil in centrul orasului
  • Mediu de lucru tânăr și competitiv, atmosferă prietenoasă într-o companie în dezvoltare dinamică
  • Cursuri de dezvoltare si training-uri
Dacă vă regăsiți în acest job sau sunteți interesat, vă rugăm să ne trimiteți un CV cu indicarea jobului dorit la adresa de email: hr@pandatur.md.

E-mail: hr@pandatur.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide