Director de producție (RO - Mediaș) / Директор по производству (RO - Mediaș)

Приглашаем на работу:

CERINȚE PENTRU SOLICITANT:

  • Studii: tehnice superioare (inginer);
  • Experiență: peste 5 ani;
  • Experiență în organizarea muncii de producție de mașini;
  • Cunoașterea elementelor de bază și a principiilor de organizare a muncii în industriile de construcție de mașini;
  • Experiență în planificarea și contabilitatea operațională a progresului producției;
  • Cunoașterea echipamentelor de tăiere a metalelor, laser, îndoire, sudare, vopsire, principii de asamblare a vehiculelor.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Asigură implementarea planurilor de producție pentru lansarea produselor în conformitate cu planurile de livrare a acestora către clienți;
  • Asigurarea nivelului necesar de planificare a producției și creșterea constantă a acesteia, creșterea eficienței producției și a productivității muncii, reducerea costurilor;
  • Efectuează controlul operațional regulat al progresului producerii;
  • Luați măsuri pentru prevenirea și eliminarea încălcărilor procesului de producție, implicarea serviciilor auxiliare și a altor servicii ale întreprinderii în eliminarea încălcărilor;
  • Controlul contabilității la timp a producției și efectuarea lucrărilor, întocmirea rapoartelor stabilite.

CONDIȚII DE MUNCĂ:

  • Job stabil într-o companie stabilă;
  • Pachet social deplin;

Persoanele care întrunesc cerințele menționate rugăm să expediați CV- le la adresa: info@laserprocessing.mdIndicați poziția pentru care aplicați.

Опыт в области производства коммерческой техники, особенно пассажирского транспорта.

ТРЕБОВАНИЯ К СОИСКАТЕЛЮ:

  • Образование: высшее техническое (машиностроение);
  • Опыт работы: свыше 5 лет;
  • Опыт организации работы машиностроительного производства;
  • Знание основ и принципов организации работы машиностроительных производств;
  • Опыт планирования и оперативного учета хода производства;
  • Знание металлорежущего, лазерного, гибочного, сварочного, окрасочного оборудования, принципов сборки транспортных средств.

ОБЯЗАННОСТИ:

  • Обеспечивать выполнение производственных планов выпуска продукции в соответствии с планами ее поставки заказчикам;
  • Обеспечивать необходимый уровень планирования производства и его постоянный рост, повышение эффективности производства и производительности труда, сокращения издержек;
  • Осуществлять регулярный оперативный контроль хода производства;
  • Принимать меры по предупреждению и устранению нарушений хода производственного процесса, привлекать к ликвидации нарушений вспомогательные и другие службы предприятия;
  • Контролировать своевременный учет выпуска продукции и выполнения работ, составление установленной отчетности.

УСЛОВИЯ ТРУДА:

  • Стабильная работа в стабильной Европейской компании;
  • Полный социальный пакет;

Лица, отвечающие требованиям, просим направлять свои резюме по адресу: info@laserprocessing.md. Укажите вакансию, на которую претендуете.

E-mail: info@laserprocessing.md
Телефон: +373 79 192 548

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide