Desenator

Suntem în căutare de:

Desenator

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă care să iți ofere posibilitatea să te dezvolți, daca esti o persoana motivata, pasionata de grafica digitală si îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic, te asteptam in echipa noastra. Nu cerem experiență anterioară, doar dorința de a învăța și de a fi dedicat.

Responsabilități:

  • Capacitatea de înțelegere și aplicare practica a cerințelor clientului.
  • Verificarea, corectarea și finalizarea proiectelor primite, în programul de editare grafică, ținând cont de specificațiile venite de la client.
  • Colaborarea cu echipa, unde este necesar, pentru a asigura livrarea corecta și la timp a proiectelor.
  • Menținerea standardelor de calitate și precizie.

Aptitudini:

  • Bune cunoștiințe în utilizarea unui program de editare grafica precum CorelDRAW, Inkscape, SketchUp, CAD constituie un avantaj.
  • Abilități solide de utilizare a calculatorului.
  • Atenție la detalii și capacitate de a respecta termenele limită.
  • Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta la cerințele proiectului.
  • Experiența anterioară sau studii superioare nu sunt obligatorii.
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu captivant și de a contribui la proiecte variate, într-un mediu prietenos, din comoditatea casei tale.
  • Training (5 zile) și suport specializat pentru dezvoltarea abilităților necesare cerințelor.
  • Dupa training, lucrul se poate desfasura fie de la birou fie de acasă.
  • Posibilități de avansare în cadrul echipei.

Dacă ești pasionat de lumea digitală și ai abilități excelente la calculator, te încurajăm să aplici pentru această oportunitate. Indiferent de locația in care te afli în Republica Moldova, poți trimite CV-ul tău la adresa jobs@vivajo.com până la data de 1 martie 2024.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide