Consultant pe vânzări

GDR Premium angeajează:

Responsabilități funcționale:
- căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora;
- organizarea și efectuarea vînzărilor;
- întocmirea și expedierea ofertelor comerciale;
- oferirea de consultații clienților în vederea alegerii produselor potrivite;
- întocmirea și încheierea contractelor;

Cerințe față de candidați:
- studii superioare
- este binevenită experiența profesională (în domeniul vînzărilor),
- cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat;
- abilități de organizare și planificare, capacitatea de a stabili ordinea priorităților prin utilizarea și repartizarea corectă a resurselor necesare;
- capacitatea de a formula propriile gînduri într-un mod logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și scris.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de muncă Luni-Vineri 9:00-18:00; Sâmbătă 10.00-15.00
- salariu stabil 8000lei;
- pachet social;
- acces la rețeaua de telefonie corporativă.

Expediați CV-ul cu o fotografie la adresa electronică: office@gdr.md   cu specificarea postului pentru care aplicați.

office@gdr.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie