Chelner hotel

„Zentrum Apartaments” este primul hotel de tip apartament în Republica Moldova situat chiar în inima capitalei, cu o abordare arhitecturală și stilistică unică, dar și modernă. „Zentrum Apartaments” tinde să se bazeze pe o echipă tînără și dinamică, din care ați putea face parte și Dvs.

Condiții:

  • Program de lucru: în ture 3/3 de la 10:00 până la 22:00;
  • Salariu format din parte fixă + bonusuri;
  • Locatie: 31 August 1989 nr.103;
  • Alimentația din partea hotelului.

Responsabilitățile postului:

  • servirea clienților la restaurantul din cadrul hotelului

Cerințe:

  • capacități de exprimare corectă, amabilitate;
  • cunoașterea limbilor română, rusă;
  • experiența în postul de chelner de cel puțin 1 an (este obligatorie).

Candidații vor fi selectați în baza CV-urilor expediate la adresa electronică: restaurant@zentrum.md sau pot lua legătura cu noi pe numărul 069152647.

În subiectul mesajului specificați postul vacant pentru care aplicați.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Alte anunțuri publicate de această companie