Casier operator (comenzi cu livrare)

Angajăm:

Ești organizat și atent la detalii?! Atunci avem pentru tine jobul perfect! Hai cu noi în cea mai energică echipă, Takumi!

Cerințe către candidați:

  • Cu și fără experiență;
  • Abilitatea de a conlucra în echipă;
  • Rezistență la situații stresante și comenzi multiple;
  • Responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:
Organizarea eficientă a procesului de preluare, ambalare și transmitere a comenzilor în timp util către curieri, pentru ca să fie realizată livrarea în termenii stabiliți, către consumator.

Atribuții specifice postului:

  • Recepționarea comenzilor de la callcentru și transmiterea acestora către bucătari,
  • Ambalarea și organizare comenzilor de livrat pentru curieri,
  • Organizarea curierilor și consultarea acestora cu privire la repartizarea comenzilor,
  • Completarea rapoartelor și conlucrarea în echipă.

Ce oferim:

  • Spațiu amenajat și confortabil pentru muncă.
  • Instruiri în domeniu și mentoring;
  • Salariu motivant de la 9 000;
  • Echipă prietenoasă și sociabilă.

Așteptăm cu drag să ne contactezi, trimite-ne Cv-ul la adresa de email: hr@takumi.md.

E-mail: hr@takumi.md
Telefon: +373 60 061 133

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide