Casier-Operator (Chișinău și teritoriu)

FinComBank - Banca de Finanțe și Comerț SA angajează:

Responsabilități:

  • recepționarea și recalcularea numerarului primit de la sucursalele băncii și agenții economici;
  • reflectarea operațiunilor în contabilitatea băncii;
  • sortarea numerarului pentru a determina solvabilitatea, pentru reemitere în circulație, în conformitate cu cerințele Băncii Naționale a Republicii Moldova.

Cerințe:

  • studii medii de specialitate;
  • experiență în activitatea cu numerarul prezintă un avantaj.

Oferim:

  • salariu competitiv;
  • program de muncă full-time, vineri – program de muncă redus;
  • program individual de dezvoltare profesională și dezvoltare în carieră;
  • condiții preferențiale la acordarea creditelor pentru angajați.

Persoanele interesate vor transmite CV-ul în format electronic, la adresa de e-mail hr@fincombank.com.

*Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
**Datele cu caracter personal vor fi prelucrate de FinComBank exclusiv în scopul și procesul angajării, în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide