Bucătar / Повар

Deveniți o parte a echipei de succes Andy’s și La Placinte!
Стань частью успешной команды Andy's Pizza и La Placinte!

Dacă tu ești un bucătar pasionat, responsabil și ai dorinţa de a te dezvolta în domeniul culinar, echipa noastră te așteaptă! Fie că ai experiență sau ești la început de drum, te așteptăm cu drag!

Ce căutăm:

  •  Bucătari pasionați, indiferent de experiență. Oferim stagiu de practică achitat pentru     începători.
  • Dorinţa de a invăţa lucruri noi și de a progresa în profesie
  • Abilitatea de a lucra bine în echipă și de a respecta standardele noastre de calitate.
  • Atitudinea pozitiva și abilitate de a lucra rapid, eficient și calitativ!

Noi oferim:

  • Cel mai mare salariu din domeniu!
  • Program de lucru în ture
  • Mediu de lucru plăcut și profesional, unde fiecare zi este o nouă aventură culinară.
  • Transport acasa din contul companiei
  • Mâncare pentru personal la pret avantajos
  • Instruire și dezvoltare profesională continuă din contul companiei
  • Pachet social complet
  • Oportunităţi de avansare în carieră

Viitorul nostru bucătar va avea ca cerințe următoarele activități:

  • Prepararea cu inspirație și atenție bucatelor din meniul nostru
  • Respectarea standartelor și fișelor tehnologice
  • Menținerea ordinii și curățeniei la locul de munca
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o servire rapidă și de calitate.

Transformă-ți pasiunea în profesie!

Dacă ești interesat, trimite-ne CV-ul tău la hr@andys.md sau sună-ne la 060577247.

Если вы увлеченный, ответственный повар и хотите развиваться в кулинарной сфере, наша команда ждет вас! Независимо от того, есть ли у вас опыт или вы только начинаете, мы рады вам!

Что мы ищем:

  • Повара, увлеченного кулинарией, независимо от опыта. Мы предлагаем оплачиваемую стажировку для начинающих.
  • Желание учиться новому и расти в профессии.
  • Способность хорошо работать в команде и соблюдать наши стандарты качества.
  • Позитивное отношение и способность работать быстро, эффективно и качественно!

Что мы предлагаем:

  • Самую высокую зарплату в отрасли!
  • Работа по сменам.
  • Приятная и профессиональная рабочая среда, где каждый день - новое кулинарное приключение.
  • Транспорт до дома за счет компании.
  • Питание для персонала по выгодной цене.
  • Непрерывное обучение и профессиональное развитие за счет компании.
  • Полный социальный пакет.
  • Возможности карьерного роста.

Наш будущий повар должен будет выполнять следующие задачи:

  • Готовить блюда из нашего меню с вдохновением и вниманием.
  • Соблюдать стандарты и технологические карты.
  • Поддерживать порядок и чистоту на рабочем месте.
  • Сотрудничать с командой для обеспечения быстрой и качественной подачи блюд.

 Превратите свою страсть в профессию!

Если вы заинтересованы, отправьте нам своё резюме на hr@andys.md  или позвоните по  телефону 060577247.

E-mail: hr@andys.md
Telefon: 060 577247 (Chișinău) / 079 604 502 (Bălți)

Alte anunțuri publicate de această companie