Assistant/ Office Manager

Echipa Midnight Works cauta un nou coleg care se va alătura în calitate de Assistant/Office Manager.

Responsabilități:

  • Efectuarea sarcinilor administrative precum intocmirea facturilor, devizelor, programarea intalnirilor etc.
  • Finalizarea eficienta și la timp orice sarcini atribuite de managerul de proiect.
  • Îndeplinirea altor sarcini atribuite de managerul de proiect într-o manieră ordonată și eficientă

Cerințe:

  • Abilitati excelente de comunicare, atat verbal cat si in scris
  • Cunoasterea limbii engleze, (B1+)
  • Abilitatea de a găsi individual și rapid informațiile necesare, de a le analiza și de a oferi concluzii (corecte)
  • Identificarea metodelor de realizare a sarcinilor într-un tempou rapid

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Cresterea profesionala
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament la sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Roblox Game Developer

26 Septembrie 2022
Trimite CV

Editor Video

Trimite CV

iOS Developer

Trimite CV

Unity Devepoler

Trimite CV

Game Designer

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide