Asistent/ă medical/ă

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilităţi:
• Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post;
• Respectarea standardelor instituţiei.

Cerințe:
• Studii medicale (neapărat absolvirea Colegiul de Medicină);
• Persoană flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi;
• Persoană orientată spre pacient-client;
• Cunoașterea limbilor română şi rusă;
• Abilităţi de lucru la calculator.

Beneficii:

• Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung, într- o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale ale Joint Comission International (JCI );
• Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie;
• Acces la programe personalizate de training (medical);
• Alimentație, uniformă si încălțăminte de lucru- din contul instituției.

Descrierea institutiei
Spitalul Internaţional Medpark este primul, şi cel mai mare, spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/ 24 ore şi 7/ 7 zile, spitalul oferă servicii medicale, de înaltă calitate, în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale, ce tratează, anual, peste 110 000 de pacienţi.

Telefon pentru informaţii: 079702214
CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md       (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

E-mail: resurse.umane@medpark.md
Telefon: 079702214

Alte anunturi publicate de aceasta companie