Asistent(ă) medical(ă)

Spitalul Repromed+ angajează:

Responsabilităţi:

  • Asistentă principală - prezența pe parcursul întregii zile.
  • Structurarea și organizarea activității din secție.
  • Cunoașterea circuitelor funcționale din secție (în funcție de specific) pentru: personal, medicamente, laborator, lenjerie, alimente, vizitatori.
  • Posedarea gradului de autonomie în cadrul responsabilităților profesionale.
  • Cunoașterea criteriilor de delimitare a manifestărilor, semnelor și simptomelor pe termen scurt, mediu și lung.
  • Însușirea manevrelor medicale și de colaborare medic – asistent medical.
Cerințe:
  • Studii superioare medicale
  • Deschidere spre a învăța lucruri noi
  • Abilităţi medicale şi anatomice
  • Responsabilitate, amabilitate, disciplină.
  • Experiența de muncă nu este obligatorie
Beneficii:
  • Angajare oficială în câmpul muncii
  • Pachet social complet
  • Salariu motivant
  • Dotări tehnice și echipament modern
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională.

Descrierea instituției:
Spitalul multidisciplinar Repromed+ este o instituție medicală privată, care are grijă de sănătatea ta și a celor dragi! Aici, vei găsi o gamă extinsă de servicii de calitate, prestate de o echipă de medici profesioniști, în conformitate cu standardele țărilor Europei de Vest și Statele Unite ale Americii.

Fiind adepții medicinei moderne, specialiștii Repromed+ utilizează, în diagnosticul și tratamentul afecțiunilor, echipamente de ultimă generație și utilaj performant. Totodată, Repromed+ propune o gamă largă de investigații imagistice ultraperformante: ecografie, radiologie, mamografie, tomografie computerizată și Rezonanță Magnetică Nucleară.

Telefon pentru informații: 067592372

Telefon: 067592372
E-mail: info@repromed.md

Alte anunțuri publicate de această companie