Compania Sandriliona SRL angajează:

Ajutor maistrui in sectia tehnologica

Responsabilități de bază:
* Primirea planului de fierbere a amestecului și executarea lui;
* Verificarea parametrelor amestecului: temperatura amestecului, temperatura pasteorizarii, temp. racirii amestecului, parametrii de omogenizare;
* Coordoneaza si organizeaza pesonalul din subordine, raspunde de productia finita, receptioneaza, depoziteaza, pregateste, dozeaza materia prima si materialele necesare pentru producer

Cerințe față de candidat:
* Studii superioare sau colegiale în domeniul tehnologia produselor alimentare;
* Cunoasterea caracteristicilor şi cerinţelor tehnologiei de producţie a îngețatei;
* Cunoştinţe bune de operare a calculatorului;
* Cunoasterea standardelor ISO;
*Cunoasterea limbilor straine va constitui un avantaj.
Orar de lucru: în schimburi cite 8 ore: I schimb de la 06.00 -14.00; II schimb de la 14.00 - 22.00. III schimb de la 22.00 – 06.00
Cite o săptămînă în fiecare schimb.
Salariu negociabil.

Abilităţi:
- organizare, elaborare de documente, mobilizare de sine,soluţionare de probleme,lucru în echipă.
- coordoneaza si organizeaza pesonalul din subordine, raspunde de productia finita, receptioneaza, depoziteaza,pregateste , dozeaza materia prima si materialele necesare pentru producere.
- In perspectiva posibilitate de participare la diferite seminare international,crestere pe plan professional.

E-mail: Svetlana.Nedova@sandriliona.md   sau HR@sandriliona.md
sau pot telefona la numărul de tel.:
tel fix: 0268- 23134; 022-727810
tel. mob de serviciu: 068501687

E-mail:  Svetlana.Nedova@sandriliona.mdHR@sandriliona.md
Telefon: 0268- 23134; 022-727810
Mob: 068501687

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie