Agent vanzari HORECA la Departamentul Alimentar

Compania ICS "Le Bridge Corporation Limited" SRL, este o companie cu capital privat, fiind infiintata in anul 1998. Este leader in distributia nationala si internationala in domeniu produselor alimentare si de tutungerie.

Compania anunta concursul pentru suplinirea postului vacant de:

 Candidatul ideal:

  • Studii absolvite;
  • Experienta similara>1 an
  • Categoria B, cutie mecanica
  • Bune abilitati de comunicare si negociere
  • Initiativa, perseverenta, dinamism
  • Dorinta si capacitatea de a invata
Responsabilitati principale ale postului:
  • promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
  • dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti, prin stabilirea unei relatii profesionale si de durata cu clientii companiei;
  • realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale
Beneficii:
  • Salariu atractiv+bonus de performanta
  • Pachet social complet
  • Activitate in cadrul unei echipe tinere
  • Instruire si participari la trainiguri de dezvoltare profesionala
  • Produse la pret special
  • Transport de serviciu
Daca va regasiti in pozitia vacanta, expediati  CV-ul cu indicarea postului "Agent vanzari" LA E-MAIL: hr@le-bridge.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-urilor

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide