Vinzator-consultant

Prim Vin Grup SRL
Oraș: Cricova
Studii: Medii
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania „Prim Vin Grup” SRL angajeaza personal in calitate de consultanti vinzatori pentru noul magazin de vinuri in or. Cricova.

Responsabilitati:
Promovarea produselor companiei, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti, consultarea clientilor, realizarea si atingerea planului de vinzari, asumarea raspunderii materiale colective.

Cerinte:
- Experienta relevanta in sectorul vinzarilor cel puţin 1 an.
- Studii superioare sau medii de specialitate.
- Cunoştinţe de operare la calculator: Word, Excel, programe de contabilitate.
- Lucrul cu aparatul de casa.
- Cunoaşterea limbilor romana, rusa si engleza.
- Candidatul sa posede abilitati de comunicare si convingere, orientat spre client si rezultate.
- Personalitate energica, stabila, amabilitate, comunicabila, cu initiativa si gindire optimista, activa, responsabila, aspect exterior placut.

Beneficii:
- Salariu de bază + bonusuri în dependenţă de rezultatele obţinute.
- traininguri de specialitate;
- pachet social deplin;
- posibilitati de promovare.
- program de munca 09:00- 18:00

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul pe adresa electronica: aventuravinului@gmail.com sau fax 022-944-020. Dupa analizarea CV-ului, D-stră veţi fi invitaţi la convorbire. Vor fi invitati numai persoanele selectate.
Persoana de contact:
Coroban Nicolae
Fax:
022-944020
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide