Vinzator-consultant la magazin de accesorii auto

Carmarket
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Desăre noi:
CARMARKET este magazinul specializat în vînzarea și instalarea de Auto-electronică nr.1 în Moldova după asortiment și vînzări,care are ca scop în următorii 5 ani de a deschide cel puțin 5 magazine în toată țara, dispunem la moment de un magazin online/offline și service pentru pentru montarea produselor cu sediul or. Chișinău, str.Calea moșilor.

Uite ce-ți propunem:
- salariu fix + % din vânzări + bonusuri de performanță
- Teren mare de dezvoltare și implimentare a ideilor, unde greșelile sunt permise
-Angajare oficială cu tot pachetul social
-Echpă tînără și unită și prietenoasă
-Posibilitate de a crește la manager de vînzari, director departamentul vînzări, director de filială

Responsabilități:
- Prezentarea și vînzarea produselor clientului;
- Informarea și îndrumarea clienților în cea mai portivită alegere;
- Expunerea și aranjarea produselor conform tehnicilor de mercantizare;
- Participarea activă la inventarierea mărfii;
- Efectuarea încasărilor și plăților în numerar;
- Menținerea igienii și curățeniei spațiului de lucru;
- Orar: Luni – Vineri: 9.00 - 18.00, sîmbată 9.00 - 15.00.

Cerințe:
- Vorbirea fluentă în limbile Romana și Rusă;
- Experiență în vînzări și negociere;
- Abilități de ascultare și orientare către client;
- Atitudine serioasă;
- Punctualitate.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră, trimite acum CV-ul la adresa indicată și vei fi neapărat chemat la interviu!
Telefon:
060000895
Persoana de contact:
Cristian
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide