Vînzător-consultant (market - produse electotehnice)

VOLTA SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

"VOLTA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de produse electrotehnice pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru multe companii autohtone şi de peste hotare. Nomenculatorul nostru cuprinde peste cincisprezece mii de produse.

Descrierea postului: oferă consultanţă clienţilor despre produsele companiei, realizează prezentarea serviciilor firmei.

Cerinte:

- Studii medii de specialitate, superioare finisate (tehnice);
- Vîrsta cuprinsă între 20-35 ani;
- Experientă la un post similar sau în domeniul vînzări constitue un avantaj;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Orientat spre rezultate înalte;
- Motivat de ambiţie, pasiune, entuziasm, performanţă, creativitate şi dorinţă continuă de dezvolatre profesională cît si personală.

Ofertă (bonusuri, benificii):
• Posibilitatea dezvoltării unei cariere;
• Oportunitatea de a activa într-o companie care este orientată nu doar spre rezultate înalte şi creştere continuuă a sa dar şi spre crearea condiţilor pentru dezvoltarea continuă a angajatului (trening, instrucţiuni), motivîndul mereu spre performanţe.
• Pachet salarial stabil plus procente din vînzări, bonusuri în funcţie de performanţa,
• Bonuri de masă;
• Benificiaţi de tot pachetul social.
• Mediu de lucru modern, colectiv tînăr, prietenos;
• Angajaţiii companiei benificiază gratuit de sală de forţă.

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică : hr@volta.md
Tel.: +373 22 26-77-56,
Fax: +373 22 81-51-72
Mob. 0 79 996 399
Sait: www.volta.md

De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.

Telefon:
069268211
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide