Ui/ux // web // graphic designer

syzmo
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm specialiști în UI/UX design, web design și graphic design! Dacă ești pasionat de design și îți dorești să faci parte dintr-o echipă creativă și dinamică, atunci ești persoana pe care o căutăm!

Cerințe:

Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar suntem deschiși să angajăm și studenți care au perspectiva de a se dezvolta în domeniu
Cunoștințe solide în Adobe Creative Suite și alte programe similare
Abilitatea de a crea design-uri atractive și funcționale
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient

Responsabilități:

Crearea de design-uri pentru site-uri web, aplicații mobile, materiale de marketing și alte proiecte digitale
Colaborarea strânsă cu membrii echipei de dezvoltare și de marketing pentru a asigura o experiență de utilizare excelentă și o coerență vizuală în toate produsele noastre
Participarea la brainstorming-uri și la dezvoltarea de concepte creative pentru proiecte noi

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră împreună cu un portofoliu de lucrări relevante. Vă asigurăm că veți avea oportunitatea de a vă dezvolta abilitățile și cariera într-un mediu stimulant și plin de provocări

CV:

Nume și prenume: Studii: Experiență profesională (în cazul în care se aplică): Cunoștințe și abilități: Portofoliu (link sau atașament): Alte informații relevante (dacă este cazul):

P.S. Ne dorim să vă cunoaștem personalitatea și să vedem creativitatea dumneavoastră în CV-ul trimis, așa că vă încurajăm să fiți creativi și să adăugați o notă personală care să ne impresioneze
Telefon:
068629001
Persoana de contact:
Coceban Vladislav
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide