Tehnolog confecții textile

Johannes Group Moldova
Oraș: Telenești
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
JOHANNES GROUP angajează Tehnolog Confecții Textile, pentru confecionarea hainelor de lucru, outdoor și fashion.

Oferta de angajare:
- Condiții de muncă confortabile
- Salariu motivant și stabil
- Potențial de creștere salarială și profesională
- Volum de lucru stabil
- Producere în or. Chișinău
- Posibilitatea de a participa la crearea echipei.

Responsabilități
1. Elaborarea și monitorizarea îndeplinirii metodelor și instrucțiunilor tehnologice
2. Participarea la stabilirea costului de producție, normelor de timp și normelor de producție
3. Îmbunătățirea continuă a procesului în vederea asigurării calității și eficienței maxim posibile
4. Introducerea metodelor noi de producere care vor duce la îmbunătățirea productivității
5. Coordonarea operațiunilor noi pentru proiectele noi sau modificări introduse
6. Coordonarea procesului de producție

Candidatul Ideal
1. Deține aptitudini practice de producere a confecțiilor textile (inclusiv normare, manopera, materiale etc)
2. Experiență profesională în calitate de tehnolog de la 5 ani
3. Cunoașterea limbii române și rusă
4. Cunoașterea calculatorului la nivel mediu sau avansat
5. Disponibilitate pentru lucru în Chișinău
6. Disponibilitate pentru angajare zi deplină

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa ion.conicov@johannes-group.com, indicînd codul postului vacant TCT04 sau la telefon 069720522
Telefon:
067471000
Persoana de contact:
Ion Conicov
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide