Tehnician elaborare hărți

HorizonTech
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 500 Până la 1000 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Horizoontech, deschide ușile către oportunitatea de a vă alătura echipei noastre în calitate de Tehnician în Elaborarea Hărților de Telecomunicații. Căutăm o persoană dedicată, capabilă să analizeze și să optimizeze hărțile primite de la tehnicienii noștri din America, asigurându-se că acestea respectă standardele noastre de calitate.

Responsabilități principale:

- Analizarea atentă a hărților primite de la tehnicienii din America.
- Efectuarea tuturor cerințelor necesare pentru a transforma hărțile într-un format logic și coerent, conform standardelor noastre.
- Instruirea se va oferi gratuit pentru a vă ajuta să vă dezvoltați competențele în domeniu.
- Colaborarea eficientă cu echipa tehnică pentru a asigura coeziunea proiectelor.

Cerințe:

- Responsabilitate, seriozitate și dorința de a învăța continuu.
- Cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj.

Beneficii:

- Instruire gratuită pentru a vă dezvolta competențele în domeniu.
- Remunerare în funcție de volumul de lucru, oferind oportunitatea de creștere profesională și financiară.
- Mediu de lucru dinamic și inovator.

Dacă sunteți pregătit să faceți parte din echipa noastră , vă rugăm să trimiteți CV-ul horizontech.md@outlook.md sau 068950271
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide