Anunțul a expirat sau angajatul a fost găsit.
Specialist principal
7 800 lei pe lună
Directia Generala Mobilitate Urbană

29 februarie 2024

Chișinău
Cu experiență
Full-time
Superioare
În locația angajatorului
1. Asigurarea realizării procesului de elaborare a documentelor. Examinarea petițiilor, pregătirea răspunsurilor la scrisorile și demersurile parvenite din partea organelor publice centrale, persoanelor fizice, în problemele ce țin de competență.
2. Participarea la elaborarea proiectelor de instrucțiuni în vederea managementului documentelor.
3. Asigurarea prelucrării corespondenței prin sisteme electronice. Recepționarea apelurilor telefonice, electronice sau redirecționarea către persoane responsabile.
4. Organizarea procesului de optimizare a circuitului documentelor. Recepționarea, înregistrarea și examinarea prealabilă a corespondenței, petiţiilor cu transmiterea materialelor conducerii DGMU pentru examinare și aplicarea rezoluției.
5. Întocmirea notelor informative cu privire la nerespectarea termenilor de răspuns la sesizări, petiții, etc. Controlul privind examinarea și executarea documentelor în termen.
Adresa:
Chișinău
Data actualizării:
29 februarie 2024
Anunțul a expirat sau angajatul a fost găsit.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Creează un Smart CV,
pentru a monitoriza statusul CV-ului tău!
Primit
și
Văzut
Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
CV-ul a fost trimis cu succes! 🥳
Înregistrează-te acum, pentru a monitoriza statusul CV-ului tău!
Primit
și
Văzut