Specialist in resurse umane (raionul anenii-noi)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Anenii Noi
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Specialist in Resurse Umane (raionul Anenii-Noi)

COMPANIA:
Companie străină de producere cu sediul in r-ul Anenii Noi

Responsabilități principale:
• Planifica, organizeaza si supervizeaza activitatile de resurse umane
• Intocmirea documentelor privind incheierea/executarea/modificarea/ incetarea contractului individual de munca (acte aditionale, decizii, adeverinte vechime etc.)
• Recrutare: postare anunţuri, selecţie CV-uri, stabilirea şi susţinerea interviurilor, întocmirea listei scurte
• Planifica si coordoneaza orientarea noilor angajati pentru a facilita integrarea acestora in organizatie
• Motivarea şi evaluarea performanţelor personalului
• Planificarea si mentinearea politicii de personal
• Asigura elaborarea si aplicarea politicilor de personal ale intreprinderii

Cerinte fata de candidati:
• Studii Superioare (Resurse Umane, Drept, Phisihologie,Economie)
• Experienta in domeniul resurse umane la o pozitie similara
• Cunostinte de Legislatia Muncii a Republicii Moldova
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel)
• Cunostinte de Limba Engleza.
• Persoana proactiva, consecventa si flexibila
Abilitati foarte bune de organizare si comunicare
• Raza domiciliului in raionul Anenii Noi este un avantaj

Beneficii:
• Salariu motivant + intreg pachet social
• Dezvoltare personala
• Lucru intr-o companie internationala

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: tt40@SEARCH4STAFF.COM sau 060102909

Telefon:
060102909
Persoana de contact:
Maria Bocancea
Site:
www.search4staff.com
Fax:
022-202986
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide