Specialist in marketing

EDU&CARE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
Cum să afli dacă ești potrivit pentru noi:
Dacă ești capabil să îndeplinești rapid și clar sarcinile stabilite, poți propune și implementa în mod independent soluții neconvenționale la probleme, ai gust, imaginație și creativitate, atunci
POSIBIL EȘTI EXACT CEEA CE CĂUTĂM

Responsabilități:
- Organizarea promovării complexe a companiei
- Organizarea de promoții, evenimente, sondaje
- Promovare în punctele de vânzare
- Muncă de completare a site-ului
- Analiza concurenților și a eficienței activității companiei în domeniul marketingului și vânzărilor

Cerințe:
- Experiență și rezultate concrete în domeniu
- Cunoașterea subiectului și pasiune pentru acesta
- Eficiență și capacitatea de a obține rapid rezultate
- Abilitatea de auto-organizare
- Rezultate concrete în fiecare zi

Oferim:
- Posibilitatea de a-ți realiza potențialul creativ, cunoștințele, abilitățile și ambițiile
- Muncă interesantă
- Grafic flexibil, munca la distanta

Dacă ai ce să ne arăți, ești sigur pe forțele și rezultatele tale – trimite-ne CV-ul tău pe adresa pe email. olya.girbu@gmail.com și vino la interviu!

Tel. 069937484
Telefon:
068651374
Persoana de contact:
Eugenia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide