Specialist campanii ppc / marketing online

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:

- Specialist cu minim 1 an experiență în dezvoltarea de campanii PPC: strategie, implementare, optimizare, raportare

- Are cunoștințe de marketing online, Google Analytics, PPC (Google Ads, Facebook Ads, Remarketing, Retargeting, A-B Testing) și web analytics

- Noțiuni basic de SEO

- Demonstrează capacități de analiză și sinteză, precum și viziune strategică, concentrare pe cifre și măsurarea succesului campaniilor sau acțiunilor inițiate

- Este o persoană flexibilă și lucrează bine atât individual, cât și în echipă

Reprezintă avantaj:

- Cursuri de specializare în domeniul marketingului
- Capacitate de analiză, planificare și organizare

Responsabilități:

- Planifică, implementează, monitorizează campaniile de marketing online pentru platformele companiei (atât în Republica Moldova, România, cât și țările din regiune) și adaptează strategiile în funcție de evoluția acestora

- Colaborează cu departamentul de marketing referitor la obiectivele fiecărei campanii în parte
- Efectuează periodic analize și rapoarte
- Realizează analize de cuvinte cheie relevante campaniilor PPC
- Optimizează costurile și urmărește constant performanța campaniilor

Beneficii:

- Salarial atractiv;
- Lucru de la distanță;
- Proiecte mari;
- Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în domeniu, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

Pentru a aplica, va rugam să ne trimiteți CV-ul dvs la cv.webland@gmail.com
Persoana de contact:
Gheorghe
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide