Șoferi categoria B - livrare colete. Germania

FIRMA NR1
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de curierat cu sediul în orașul Berlin-Magdeburg angajează șoferi-curieri în cadrul companiei.

Responsabilități:
- Verificarea mărfii si documentelor pentru livrare;
- Executarea livrărilor in siguranța termenilor stabiliți;
- Încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
- Păstrarea automobilului conform cerințelor de întreținere;
- La preluarea comenzilor, verifica corespondenta dintre numarul de colete, tipul coletului (punga , cutie , cos), numerele facturilor (avizelor de însotire, etc.)
- Livrează comenzile clienților conform adresei de livrare.

Cerințe față de candidați:
- Permis de conducere categorie В;
- Experiență în a conduce automobile minim 1 an;
- Capacitatea de a învăța;
- Disciplinat, responsabil;
- Formă fizică bună.

Detalii la numărul de telefon: 067179103
#Carne, peste, fara experienta, constructie, haine, depozit, colete, sortare, sudor, curatenie, transport gratis, cazare gratuita, alimentatie, hrana, lucru peste hotare, cresterea florilor, cresterea legumelor, premii, instalator sanitar (сантехник), servitoare, polonia, germania, europa, agricultura, electrician, biometric, român, legal, salariu mare, fara comision.

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp!
Telefon:
067179103
Persoana de contact:
OPERATOR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide