Șofer expeditor la departamentul logistica

Casa de Comert Vita SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 19000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Casa de Comert VITA SRL, distribuitorul Nr.1 la sucuri conserve de fructe si legume din Republica Moldova anunta post vacant la pozitia Sofer Expeditor.
Vă căutăm! Alăturați-vă echipei noastre în calitate de Șofer-Expeditor pentru livrarea produselor companiei.

Căutăm:
- Șofer cu categoria B si/sau C și cel puțin 1 an de experiență.
- Deținător al unui certificat de conformitate (ANTA).
- O persoană organizată, atentă, responsabilă și cu o atitudine pozitivă.
- Dispusă să învețe și să se dezvolte continuu.

Responsabilitățile dvs.:
- Livrarea produselor în întreg municipiul Chișinău.
- Primirea mărfurilor din depozite conform documentelor însoțitoare.
- Descărcarea și predarea mărfurilor.
- Menținerea autovehiculului într-o stare de curățenie exemplară.

Beneficii:
- Loc de muncă stabil într-o companie de încredere.
- Pachet complet de beneficii sociale.
- Salariu atractiv de la 19 000 de lei.
Cum să aplicați:

Pentru a vă alătura echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa office@vitacom.md, sau apelati la telefonul 076000094. Nu ratați șansa de a începe o carieră in compania Nr.1, lucrând alături de echipa noastră prietenoasă și de succes!
Telefon:
076000094
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide