Sofer de manipulator

platformacar
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe obligatorii:
Permis de Conducere, Cat. B și C;
- Certificat de Competență Profesională ;
- Cunostințe în domeniul transportului;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
- Experienţă de lucru într-o poziție similară este binevenită, dar nu obligatorie;
- Grad înalt de responsabilitate, organizare și control;

Responsabilități:

- Lucrul cu clienții potențiali și actuali;
- Efectuarea comenzilor de transport local, național și internațional;
- Raspunde de automobilul oferit în dotare;
- Controlează și răspunde de buna desfășurare a activității;
- Respectă normele de disciplină, ordinea interioară și normele de protecție a muncii;

Oferim:

- Salariu achitat la timp – de la 12 000 lei - 16 000 lei
- Bonusuri în dependență de comenzile efectuate, și alte însărcinări
- Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști
- Pachet social complet
- Program de muncă Luni – Sîmbătă de la 08:30 pîna la 18:00
Telefon:
060410410
Persoana de contact:
ALUNEL
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide