Șofer/conducător de bord autobuz, troleibuz, tramvai

SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMIȘOARA
Oraș: Peste hotare
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 19285 Până la 23142 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințele postului:
-vorbitor de limba română
-dubla cetățenie reprezintă un avantaj în angajarea rapidă în cadrul societății,
-permis de conducere categoria D, troleibuz, tramvai
-abilități bune de comunicare și interacțiune cu pasagerii și dispeceratul,
-responsabilitate și atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:
-conducerea mijloacelor de transport public într-un mod sigur și responsabil,
-respectarea regulilor de circulație și a programului stabilit de societatea noastră,
-asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei,
-verificarea stării tehnice a vehiculului înainte de începerea călătoriei,
-comunicarea promptă cu dispeceratul în caz de probleme sau întârzieri.

Oferta noastră include:
-contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
-asigurarea cazării în caz de relocare,
-pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare -spor de vechime, spor de fidelitate, tichete de masă
-mediu de lucru plăcut și echipamente moderne,
-posibilitatea de a conduce vehicule electrice,
-posibilități de dezvoltare profesională și progres în carieră.
Persoana de contact:
LUCIA NEGREA, AURICA MUTH
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide