Social media specialist

Motoland
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Abilități analitice și atentie la detalii.
Capacitatea de a învata în timp rapid specificul business-ului și a aplica strategiile de comunicare potrivite și eficiente.
Abilitatea de a gestiona mai multe campanii si proiecte in acelasi timp.
Proactivitate, creativitate, responsabilitate și spirit organizatoric.
Dorinta de a fi în permanență conectat la noutățile din domeniu.

Cel putin 2 ani experienta in gestionarea campaniilor social media, publicitate online și instrumente de email marketing.
Cunostinte Facebook Ads si Google Analytics.

Descrierea jobului
Stabilirea si aplicarea strategiei de comunicare în Social Media pentru conceptul magazinului Motoland (Facebook, Instagram).
Crearea si gestionarea postarilor organice pentru brandurile din portofoliu.
Implementarea campaniilor de Facebook & Instagram.
Realizarea rapoartelor lunare ce contin analiza indicatorilor de performanta a campaniilor si rezultatele aferente.
Telefon:
068838751
Persoana de contact:
Vlad
Site:
www.motoland.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide