SMM-specialist (freelance/munca la domiciliu)

Skilleit Agency
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca la distanta / Freelance
Salut ! Ne numit echipa Skilleit, noi suntem o agenție de Digital & Social Media Marketing, ne-am lansat recent și ne trebuie oameni în echipă.

Candidatul ideal ar fi:
- Mega-comunicabil și disciplinat;
- Să nu îi fie frică să muncească din greu și să-și asume responsabilitatea;
- Să știe să lucreze în echipă;
- Să aibă o memorie bună pentru asimilarea rapidă a noilor informații.

Responsabilitățile al unui Social Media Manager:
- Oferirea serviciilor necesare, gestionarea proiectelor clienților;
- Gestionarea rețelelor de socializare al agenției, și îmbunătățirea lui.

De ce trebuie să lucrezi anume la Skilleit?
- Echipa foarte prietenoasă, tânără, eficientă și conducătoare!
- Creștere salarială nelimitată (depinde doar de tine) în medie 10.000 lei;
- Lucru de acasă;
- Începeți repede și câștigați mult, dacă nu sunteți leneși;

Dacă doriți puteți transmite CV-ul pe Email-ul acesta: skilleitmd@gmail.com
Sau să apelați direct la: +373 79050213
Telefon:
079050213
Persoana de contact:
Constantin Rotari
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide