SMM Manager

''Innovation Seven'' S.R.L
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania internațională de IT ”Innovation Seven” S.R.L. te invită cu drag să devii membra/membru al echipei noastre.

Atribuții și responsabilități:

- Promovarea unui produs sau serviciu pe rețelele de socializare prin intermediul instrumentelor ADS
- Pregătirea și implementarea campaniilor de publicitate în rețelele de socializare și blogosfere
- Abilitatea de a scrie ușor și rapid texte în diferite stiluri
- Abilități de lucru cu editori grafici
- Dezvoltarea strategiei de promovare a produselor, crearea planurilor media și de conținut
- Creativitate inițiativă și dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi)
- Cunoașterea limbii engleze (avantaj limba germană)

Noi îți oferim:

- Loc de muncă stabil cu posibilitatea de creștere profesională și avansare în carieră
- Participare la proiecte interesante și inovative
- Vei lucra într-o echipă dinamica si prietenoasă
- Asigurarea pachetului social
- Salariu motivant
Telefon:
068341236
Persoana de contact:
Păgîn Dumitru
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide