Sef depozit

Vion Impex SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
RESPONSABILITATI:
* Organizeaza activitatea depozitului societatii din punct de vedere administrativ;
* Coordoneaza si verifica procesul de stocare, depozitare si aranjare a marfurilor in depozit;
* Planifica si centralizeaza necesarul de produse;
* Participa la efectuarea inventarierilor anuale;
* Respecta toate regulile interne ale companiei și procedurile stabilite în department;
CERINȚELE DE BAZA ALE POSTULUI:
* Studii superioare tehnice sau economice finisate;
* Cunoasterea fluenta a limbii române si ruse;
* Este binevenita experienta in domeniu.
* Excelente abilitati de operare PC (Pachetul office si cele de specialitate);
* Permis de conducere cat. B;

APTITUDINI SI COMPETENTE PERSONALE:
* Persoana responsabila și organizata, amabilă, pozitivă și dinamică;
* Stabilitate emotională și rezistența la stres;
* Orientare către rezultat și dezvoltare profesionala continuă;
BENEFICII:
* salariu atractiv + pachet social complet;
* facilitati la achizitionarea produselor companiei;
* traininguri si dezvoltare;
* mediu de lucru dinamic si antrenant;
Daca Va regasiti în cerintele sus mentionate,
Va rugam sa aplicati cu un CV și o scrisoare de intentie la adresa de E-mail:
hr@vionimpex.md
Va rugăm să specificati pozitia pentru care aplicati!
Selectarea candidaților se va efectua în prima etapă în baza CV-urilor.
Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru stabilirea interviului.
Multumim celorlalti aplicanti!

Fax:
022-025043
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide