Sef departament vanzari

SC WORLD OF HAND TOOLS SRL
Oraș: Cahul
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: 1200 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Șef departament vânzări (București, România)
Experienta anterioara in vanzari pe un post similar – min 3 ani.

Responsabilitati:
• Managementul departamentului de vanzari din Romania (Biroul Bucuresti);
• Organizarea si coordonarea activitatii echipei de vanzari (toata Romania);
• Elaborarea strategiei de vânzare a produselor companiei;
• Stabilirea sarcinilor pentru angajați și monitorizarea zilnică a implementării acestora;
• Implementarea planului de vânzări .
Cerințe:
• Experienta ca Supervizor, Manager Regional, Șef departament vânzări de la 2 ani in categoria DIY sau FMCG;
• Studii - secundar speciale, superiore - binevenit;
• Experiență dovedită în gestionarea unei echipe de vânzări;
• Utilizator sigur PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
• Calitati de conducere si abilitați manageriale inalte;
• Disciplină, eficiență, capacitate de lucru în modul multitasking;
• Cunoasterea limbelor romana + engleza vorbita si scrisa este obligatorie;
• Pregătirea pentru relocare în București, România;
• Disponibilitate pentru deplasari prin tara;
Beneficii:
• Angajarea oficială în conformitate cu legislația în vigoare;
• Lucru într-o companie internațională cu perspective de carieră reale;
• Salariu decent+ Compensarea combustibilului;
• Program de lucru: 5/2 de la 9.00 la 18.00. Muncă cu normă întreagă
Telefon:
0680738979952
Persoana de contact:
Nicoleta
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide